Hivatalos időpontok az Európa Liga második selejtezőkörében.
Az UEFA hivatalos honlapja közzétette, hogy mikor játsszák pontosan az Európa Liga második selejtezőkörének mérkőzéseit.
A Jelgava ellen kettős győzelemmel továbbjutott Fradi csütörtökön 21:00-kor kezd majd a dán Midtjylland ellen a Groupama Arénában.
Másik állva maradt csapatunk, a Balzant búcsúztató Videoton pedig idegenben játssza az első mérkőzést, szintén csütörtökön, 18:30-kor Tallinnban az észt Kalju ellen.
Átigazolások

ZTE FC
Babati a klubnál edz
A Csíkszeredáról távozó Babati Benjamin a ZTE FC II. edzéseit látogatja és elmondta, hogyan alakulhat a jövője szabadon igazolható játékosként. (zaol.hu)

Ferencváros
Távozhat a válogatott légiós
Az ausztrál válogatott Daniel Arzani már beszélt a Ferencvárossal egy esetleges januári távozásról, amit legfőképpen az MLSZ és az NSMI "magyarszabálya" idézhet elő.

Videoton
Tehetségek írtak alá
A Vidi első csapatában már két bajnoki gólnál járó Nagy Dániel, valamint az U19-es együttes csapatkapitánya, Borsi Péter is élete első profi szerződését írta alá. (vidi.hu)