EL: Bölöniék kedvező helyzetben, Nagyék ikszeltek, Szalaiék a kiesés szélén – eredmények, videók

A Bölöni László által irányított belga Royal Antwerp 1-1-es döntetlent játszott a holland Alkmaar vendégeként, a Nagy Dominikot is soraiban tudó Legia Varsó 0-0-s döntetlent ért el a Rangers ellen, míg Szalai Attila csere volt az Apollon csapatában, amely 3-0-s vereséget szenvedett idegenben.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 22., csütörtök 22:45
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 22., csütörtök 22:45

Alkmaar - Antwerp 1-1 (Boadu M. 82., ill. Batubinsika D. 38.) - piros lap: Buta A. (Antwerp)

A találkozón a vendégek szereztek vezetést a 38. percben Batubinsika révén, aki egy fölfejelt labda után közelről volt eredményes.

Fordulás után a 73. percben Buta megkapta a második sárga lapját, vele együtt a pirosat is. A 82. percben Boadu egy jobb oldali beadás után továbbította a kapuba a labdát, amivel 1-1-el ért vége a találkozó.

Összefoglaló

Legia Varsó - Rangers 0-0

Nagy Dominik a hajrában állt be a Steven Gerrard vezette Rangers ellen. A varsóiak a magyar válogatott középpályással a soraiban egy kiegyenlített mérkőzésen gól nélküli döntetlent értek el a skót ezüstérmes ellen, így a két csapat párharaca nyitott maradt a jövő héten esedékes visszavágóra.

PSV - Apollon 3-0 (Ihattaren M. 47., Gakpo C. 56., Dumfries D.)

Szalai Attila a kispadról figyelte végig az eseményeket, ahogy a csapata, a ciprusi Apollon idegenben 3-0-s pofonba szaladt bele. Bár a félidőben 0-0 volt az állás, a második játékrészben 14 perc alatt három találatot is szereztek, és nagy valószínűséggel el is döntötték a továbbjutás kérdését.

Slovan Bratislava - PAOK 1-0 (Abena M. 94.)

A Slovan Bratislava hazai pályán fogadta a PAOK-ot. A pozsonyiaknál Holman Dávid végig a pályán volt és csapatával egygólos előnyt harcolt ki a visszavágóra, miután Abena a 94. percben egy védelmi hibát kihasználva talált a görög bajnok kapujába.

Európa Liga-rájátszás, első mérkőzések

Asztana - BATE 3-0 (Tomasov M. 23., Logvinenko Y. 44., Sigurjonsson R. - 11-esből)

Ararat - Dudelange 2-1 (Lima M. 22., Antonov I. 93., ill. Sinani D. 68.)

Malmö - Bnei Yehuda 3-0 (Rosenberg M. 36., Bengtsson R. 40., Lewicki D. 47.)

Feyenoord - Hapoel Beer Sheva 3-0 (Larsson S. 33., Fer L. 56., 78.)

Ludogorec - Maribor 0-0 - piros lap: Hotic D. 57. (Maribor)

Köbenhavn - Riga 3-1 (Fischer V. 18., Sotiriou P. - 11-esből, Daramy M. 93.)

AEK Athén - Trabzonspor 1-3 (Livaja M. 4., ill. Ekuban C. 29., 44., 70.)

FCSB - Guimarares 0-0

Gent - Rijeka 2-1 (Deportire L. 57., 71., ill. Halilovic T. 40.)

Strasbourg - Eintracht Frankfurt 1-0 (Zohi K. 33.)

Braga - Szparak Moszkva 1-0 (Horta R. 74.)

Celtic - AIK 2-0 (Forrest J. 48., Edouard O. 73.)

Linfield - Qarabag 3-2 (Stafford M. 40., Lavery S. 46., 75., ill. Rherras F. 15., Gueye M. 92. - 11-esből)

Espanyol - Zorya Luhansk 3-1 (Fereyra F. 58., Lopez J. 79., Vargas M. 81., ill. Kochergin V. 38.)

Partizan - Molde 2-1 (Soumah S. 46., Tosic Z. 84., ill. Bolly M. 44.)

Torino - Wolverhamtpon 2-3 (De Silvestri L. 61., Belotti A. 89. - 11-esből, ill. Bremer 43. - öngól, Jota D. 59., Jimenez 72.)