EL: Az új igazolás mentette meg a Dortmundot az égéstől, gálázott az Arsenal - eredmények, videók

A ráadás utolsó perceiben szerzett góllal nyert a Dortmund, míg az Arsenal és a Milan simán legyőzte aktuális ellenfelét az Európa Ligában. Eredmények, videók.
Csakfoci Admin 2018. február 15., csütörtök 20:55
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 15., csütörtök 20:55

Európa Liga, a legjobb 16 közé jutásért, első mérkőzések:

Dortmund - Atalanta 3-2 (Schürrle 30., Batshuayi 65., 91., ill. Ilicic 51., 56.)

Ludogorets - AC Milan 0-3 (Cutrone 45., R. Rodriguez 64. – büntetőből, Borini 92.)

Marseille - Braga 3-0 (Germain 4., 69., Thauvin 74.)

Nice - Lokomotiv Moszkva 2-3 (Balotelli 4., 28. – büntetőből, ill. Fernandes 45., 69., 77. – az elsőt büntetőből)

Östersunds - Arsenal 0-3 (Monreal 13., Papagiannopoulos 24. – öngól, Özil 58.)

Real Sociedad - Salzburg 2-2 (Odriozola 57., Januzaj 80., ill. Oyarzabal 27. – öngól, Minamino 94.)

Spartak Moszkva - Athletic Bilbao 1-3 (Luiz Adriano 61., ill. Aduriz 22., 39., Kutyepov 45+1. – öngól)