A legérdekesebb összefoglalók az Európa Ligából.
Az Európa Liga csütörtöki eredményei ITT és ITT!
Isztambulban másfél perc után hátrányba került és ki is kapott a Manchester United a Fenerbahcétől (2-1), méghozzá egy fantasztikus gólokat hozó mérkőzésen.
Bilbaóban a 35 éves Aritz Aduriz csodálatos meccset játszott és mesterötössel terhelte meg a belga Genk hálóját (5-3 lett a meccs vége).
Az Inter hiába vezett Southamptonban, végül 2-1-re kikapott, és a kiesés szélére sodródott. A Roma a bécsi Austria otthonában vágott négyet (és kapott kettőt), és veretlenül vezeti az E-csoportot.
Átigazolások
Bajnokságon belül váltott
Bányai Péter
A Kecskeméti TE hivatalosan is bejelentette, hogy megvásárolták Bányai Pétert Mezőkövesdről, miután az előző idényben kölcsönben 10 gólt szerzett 7 gólpassz mellett Csákváron.
Lokiban folytatja
Macsó Máté
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Macsó Máté a DVSC-ben folytatja pályafutását, miután a DVTK értékesítette a játékjogát a hajdúságiaknak.
ZTE
Csóka távozik
A Zalaegerszeg közös megegyezéssel szerződést bontott Csóka Dániellel. Bár a belső védő megállapodása 2027 nyaráig szólt volna, a döntés értelmében mostantól szabadon igazolhatóként válthat klubot.