Elképesztő: magyar mesternégyes a BL-nyolcaddöntőben

A Chelsea ellen mesterhármas, most újabb négy gól - szárnyal a magyar csatár.
admin 2016. november 10., csütörtök 20:40
A Chelsea ellen mesterhármas, most újabb négy gól - szárnyal a magyar csatár.
Szerző: admin 2016. november 10., csütörtök 20:40

A női Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzéseit rendezték csütörtök este, a Jakabfi Zsanettel felálló Wolfsburg a svéd Eskilstuna United csapatához látogatott. A magyar játékos nagyszerűen kezdte a mérkőzést, 17 perc alatt duplázott, és kétgólos előnyhöz juttatta csapatát. Ugyan a svédek még a fordulás előtt szépítettek, ám Jakabfi a második félidőben is folytatta a remeklést. A 26 éves válogatott játékos 11 perc leforgása alatt újabb két gólt szerzett, így mesternégyesével döntően hozzájárult csapata kiütéses sikeréhez. Popp révén meglőtte az ötödik gólját is a Wolfsburg, így komoly előnnyel várhatják a visszavágót.

Jakabfinak nem ez volt az első kimagasló teljesítménye idén a BL-ben, az előző körben a Chelsea otthonában szerzett klasszikus mesterhármast, ezzel pedig már hét találatnál jár, és vezeti a sorozat góllövőlistáját. A magyar klasszist csapata Twitter-csatornája is méltatta a találkozó után.

Átigazolások
NB I
Szerb kapus a célkeresztben
A szerb Radnbicki Nis 23 éves, lejáró szerződésű kapusa, Strahinja Manojlovic magyar, lengyel, ukrán és török klubok érdeklődését is felkeltette. (cagdaskocaeli.com.tr)
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz