Norvégia válogatottja 12-0-ra verte Hondurast a Lengyelországban zajló U20-as világbajnokságon. A kiütéses sikerből Szoboszlai Dominik salzburgi csapattársa, Erling Haaland kilenc (!) góllal vette ki a részét, ezek közül egyet lőtt büntetőből.
Érdekesség, hogy az ezúttal ellenfelére megsemmisítő vereséget mérő Norvégia közel sem tartozik a legerősebb együttesek közé, csoportjában első meccsén Uruguaytól 3-1-re, a másodikon Új-Zélandtól 2-0-ra kapott ki. Bár gólarányával biztosan nem lesz probléma (13-5), nem biztos, hogy a négy legjobb csoportharmadik egyikeként továbbjut a vb egyenes kieséses szakaszába.
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Gólerős támadó a Vidinél
Rideg Bálintra befejező csatárként számíthat Pető Tamás vezetőedző.
ZTE
Újabb brazil a ZTE-nél
Guilherme Teixeira személyében gyors és kreatív támadó középpályással erősített a zalai klub.
Mezőkövesd
Új klubot keres a hazatért támadó
Bár az NB II-es Mezőkövesdnél edzőmeccsen is pályára léphetett, de megsérült, így továbbra sincs csapata az ősszel még a brazil Santa Fénél futballozó Barkóczi Benedeknek - erről ő maga írt.