Elhagyta Kádárékat a csapat legértékesebb játékosa

Öt év után elhagyta a Kádár Tamást is soraiban tudó Dinamo Kijevet a horvát válogatott középhátvéd, Domagoj Vida.
Csakfoci Admin 2018. január 2., kedd 21:51
Öt év után elhagyta a Kádár Tamást is soraiban tudó Dinamo Kijevet a horvát válogatott középhátvéd, Domagoj Vida.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 2., kedd 21:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 28 éves játékos szerződése december 31-én járt le, így szabadon igazolhatóvá vált az 51-szeres horvát válogatott védő. Vida a keddi napon megérkezett már Isztambulba, ahol a reptéren a szurkolók örömmel fogadták.

Átigazolása akkor válik véglegessé, ha a futballista átesik az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálaton, és aláírja a szerződését.

Vida 2013-ban a horvát bajnokságban szereplő Dinamo Zágrábtól igazolt az ukrán Dinamo Kijevhez, ahol tavaly februártól Kádár Tamás csapattársa volt.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz