Elhagyta Kádárékat a csapat legértékesebb játékosa

Öt év után elhagyta a Kádár Tamást is soraiban tudó Dinamo Kijevet a horvát válogatott középhátvéd, Domagoj Vida.
Csakfoci Admin 2018. január 2., kedd 21:51
Öt év után elhagyta a Kádár Tamást is soraiban tudó Dinamo Kijevet a horvát válogatott középhátvéd, Domagoj Vida.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 2., kedd 21:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 28 éves játékos szerződése december 31-én járt le, így szabadon igazolhatóvá vált az 51-szeres horvát válogatott védő. Vida a keddi napon megérkezett már Isztambulba, ahol a reptéren a szurkolók örömmel fogadták.

Átigazolása akkor válik véglegessé, ha a futballista átesik az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálaton, és aláírja a szerződését.

Vida 2013-ban a horvát bajnokságban szereplő Dinamo Zágrábtól igazolt az ukrán Dinamo Kijevhez, ahol tavaly februártól Kádár Tamás csapattársa volt.

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz