Kiderült: Ennyibe kerülnek a jegyek a budapesti Eb-meccsekre

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) vasárnap hozta nyilvánosságra a 2020-as Európa-bajnokság belépőinek eladására vonatkozó szabályzatát és a jegyárakat
Dudás Gábor 2019. május 20., hétfő 10:05
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) vasárnap hozta nyilvánosságra a 2020-as Európa-bajnokság belépőinek eladására vonatkozó szabályzatát és a jegyárakat
Szerző: Dudás Gábor 2019. május 20., hétfő 10:05

Minden helyszínen három kategóriát határoztak meg. A három budapesti csoportmérkőzésre és az egy nyolcaddöntőre 30, 75 és 125 euróért lehet majd jegyeket vásárolni, azaz 10-41 ezer forintba kerülnek a belépők.

Az Európa-bajnokságok hatvanadik évfordulója alkalmából különleges keretek között, 12 városban rendezik a 24 válogatottat felvonultató kontinensviadal 51 mérkőzését.

Az UEFA vasárnapi bejelentése szerint összesen csaknem két és fél millió belépő lesz elérhető a szurkolók számára, ami rekordot jelent. Az értékesítés első szakaszában - amely június 12-től július 12-ig tart - másfél millió belépő válik elérhetővé. (MTI)

Itt lehet regisztrálni a jegyvásárlásra - kattints!

Címkék: #UEFA #EB2020
Átigazolások
FTC
Kapus lett profi
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves kapusával, Baranyi Zéténnyel, aki ebben a szezonban egyszer már az NB III-as együttes keretében is ott volt, az U19-ben pedig alapember.
FTC
Keane és a Celtic
Az FTC vezetőedzője, Robbie Keane edzői ambícióiról nyilatkozott.
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Tovább az összes átigazoláshoz