Fotó: www.bleacherreport.com

Eb 2020: Budapesten lesz Cristiano Ronaldóék bázisa a nyári tornán

Az F csoportban szereplő címvédő június 11-én érkezik a magyar fővárosba.
Nyikes Zoltán 2020. január 3., péntek 9:38
Fotó: www.bleacherreport.com
Az F csoportban szereplő címvédő június 11-én érkezik a magyar fővárosba.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. január 3., péntek 9:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Budapesten lesz a címvédő portugál válogatott bázisa a nyári labdarúgó Európa-bajnokságon. Antonio Magalhaes, a portugál szövetség kommunikációs igazgatója az AFP francia hírügynökségnek elmondta,

hogy a csapat június 11-én érkezik a magyar fővárosba. A 12 országban sorra kerülő torna másnap kezdődik és július 12-ig tart.

A címvédő portugálok az F csoportban június 16-án egy pótselejtezőből érkező ellenféllel - Magyarországgal, Bulgáriával, Izlanddal, Georgiával, Észak-Macedóniával, Koszovóval, vagy Fehéroroszországgal -, 24-én pedig a világbajnok franciákkal mérkőznek Budapesten. A két meccs között, 20-án Münchenben a német válogatottal találkoznak.

A kontinensviadalon részt vevő csapatok többségének saját országában lesz a bázisa, a franciáké például Clairefontaine-ben - írja az MTI.

Átigazolások
Kinevezték az új edzőt!
Robert Klauss
Robert Klauss lett a DAC új vezetőedzője, miután két évre írt alá a csallóközi klubbal.
Megvan a vezetőedző
Takács Péter
Ismét igaznak bizonyult a csakfoci.hu információja, Takács Péter lett a Diósgyőr vezetőedzője.
Debrecenbe igazol
Macsó Máté
Május végén elsőként számoltunk be arról, hogy a DVTK saját nevelésű játékosa, Macsó Máté a DVSC-ben folytathatja pályafutását. Értesüléseinket a Nemzeti Sport megerősítette, miután a felek megegyeztek a 20 éves középpályás játékjogának megvásárlásáról.
Tovább az összes átigazoláshoz