Nem bírta cérnával a Barca-csillag, hogy nem léphet pályára.
Venezuela 1-0-ra győzött Rondón góljával Uruguay ellen, így utóbbi gárda már a második kört (és vereséget) követően lemondhatott a továbbjutásról a C-csoportban, az Egyesült Államokban zajló Copa Americán.
Az uruk legnagyobb csillaga, a Barcelona aranycipőse, Luis Suárez a meccs hajrájában dühöngve fogadta a hírt, hogy miután az Oscar Tabarez szövetség vezette szakmai stáb a sérültlistára tette, így hiába melegített, nem léphet pályára.
Él quería jugar, Tabárez no le dejó.
El tremendo enfado de Luis Suárez.#Copa100 @CopaAmericahttps://t.co/6rJ5TsgkCJ— La casa del fútbol (@casadelfutbol) 2016. június 10.
Átigazolások
Mezőkövesd
Új sportigazgató
Nemcsak a kispadon, hanem a sportigazgatói székben is csere történhet. A Csakfoci információi szerint Cseri Tamás helyét az a Koszta Péter veheti át, aki január óta szakmai tanácsadóként dolgozik a klubnál.
DVTK/DVSC
Kapusedző vált
Tuska János öt év után búcsúzik a Diósgyőrtől. A kapusedző a BOON információi szerint a DVSC-nél folytatja.
Újpest
Tijaniról tárgyalnak