Bődületesen nagy góllal üzent Leekensnek a keretből kimaradó Gyurcsó – videó

A horvát élvonalban szereplő csapatok közül a Gyurcsó Ádámot is soraiban tudó Hajduk Split is kihasználta a válogatott szünetet, és a lengyel Górnik Zabrze ellen játszottak felkészülési mérkőzést.
Csakfoci Admin 2018. március 24., szombat 21:50
A horvát élvonalban szereplő csapatok közül a Gyurcsó Ádámot is soraiban tudó Hajduk Split is kihasználta a válogatott szünetet, és a lengyel Górnik Zabrze ellen játszottak felkészülési mérkőzést.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 24., szombat 21:50

A találkozón a válogatott szűkített keretéből kimaradó Gyurcsó Ádám kezdőként lépett pályára a lengyel élvonalban szereplő Górnik Zabre ellen, amely idén december 14-én ünnepli alapítása 70. évfordulóját.

A mérkőzés első gólját a magyar csatár szerezte egy hatalmas szabadrúgásból volt eredményes klubcsapatában.

A folytatásban a 15. percben Wolsztynski révén egyenlítettek a lengyelek, majd Angulo találatával előynbe kerültek a hazaiak. A félidő előtt nem sokkal Kovacevic kiegyenlített.

Az egyetlen egy piros lapot hozó találkozó 3-2-es végeredményét végül Liszka állította be. A súlyos sérülése után lábadozó Futács ezúttal sem volt a Hajduk keretében.

Átigazolások
Diósgyőr
Acolatse nagy transzfere
Vladimir Radenkovic reméli, hogy ha elviszik a szárnyaló Elton Acolatsét, akkor olyan összegért teszik meg, amiből 2-3 hasonló képességű játékost tud majd hozni a klub.
Ferencváros
Magyar edző kaphat fontos pozíciót
A 2001-es bajnokcsapat tagja, Tóth Mihály komoly feladatot kaphat a Ferencvárosnál.
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Tovább az összes átigazoláshoz