Mario Balotelli egyedi módon próbál beilleszkedni új klubjába, a Nicebe.
Balotelli a Leverpooltól került a francia élvonalban szereplő Nice együtteséhez, ahol olasz hírek szerint érdekes módját választotta a beilleszkedésnek.
A La Gazzetta dello Sport szerint Mario Balotelli a legutóbbi edzés előtt ajándékokkal lepte meg csapattársait, hogy a kedvükben járjon. Az ajándékok többségében egyedi tervezésű, 500-500 eurós ruhadarabok voltak, összesen 15 ezer euró értékben.
Átigazolások
Újpest
Többen távozóban
A Lila Sector szerint Riccardo Piscitelli mellett az évek óta sérülésekkel küszködő Tamás Krisztián szerződése lejártával távozik Újpestről, valamint Nejc Gradisarra sem tart igényt a klub a jövőben.
Újpest
Kapuskérdés
A csakfoci.hu információi szerint távozik Újpestről Riccardo Piscitelli. A helyére Gundel-Takács Bence érkezése merült fel, de túl magas az ára.
Honvéd
Feczkó jövője
"Még nem keresett meg senki" - reagált a Honvéd vezetőedzője, Feczkó Tamás a vele kapcsolatos sajtóhírekre.