Világszenzáció: A moldáv bajnok idegenben verte a Realt; Messi első PSG-gólja a Citynek fájt - BL-eredmények

Óriási meglepetés született Madridban, ahol a 13-szoros BL-győztes Real hazai pályán kapott ki a moldáv Sheriff Tiraspoltól. A PSG visszavágott a Manchester City-nek, méghozzá Lionel Messi első párizsi góljának is köszönhetően. A Liverpool Portóban vágott egy ötöst, az Atlético a 97. percben rontotta el a tíz emberrel küzdő Milan hazai BL-visszatérését, az RB Leipzig pedig három magyarral a kezdőben kapott ki otthon a belga Bruges-től.
Dudás Gábor 2021. szeptember 28., kedd 22:57
Szerző: Dudás Gábor 2021. szeptember 28., kedd 22:57

Bajnokok Ligája, kedd

A-csoport:

Paris Saint-Germain – Manchester City 2-0 (Gueye 8., Messi 74.)

RB Leipzig – FC Bruges 1-2 (Nkunku 7.) ill. Vanaeken 24., Rits 41.)

B-csoport:

AC Milan – Atlético Madrid 1-2 (Rafael Leao 20., ill. Griezmann 84., Suárez 97. – 11-esből)

Piros lap: Kessie (Milan, 29.)

FC Porto – Liverpool 1-5 (Taremi 75., ill. Salah, 18., 60. Mané 45., Firminho 77., 83.)

C-csoport:

Borussia Dortmund – Sporting Lisszabon 1-0 (Malen 37.)

Ajax Amszterdam - Besiktas 2-0

D-csoport:

Real Madrid – Sheriff Tiraspol 1-2 (Benzema 63. – 11-esből, ill. Yakhshiboev 25., Thill 90.)

Sahtar Donyeck - Internazionale 0-0