BL: Újfent a legendás döntő helyszínén rendezhetik a finálét

Jelenleg két stadion van versenyben a 2020-as Bajnokok Ligája döntőjének megrendezéséért. A két év múlva sorra kerülő finálénak vagy Törökország vagy Portugália ad majd otthont.
admin 2017. november 4., szombat 7:15
Jelenleg két stadion van versenyben a 2020-as Bajnokok Ligája döntőjének megrendezéséért. A két év múlva sorra kerülő finálénak vagy Törökország vagy Portugália ad majd otthont.
Szerző: admin 2017. november 4., szombat 7:15

Az UEFA tájékoztatása szerint a 2020-as BL-finálé Isztambumban, az Atatürk Olimpiai Stadionban vagy Lisszabonban, az Estádio da Luzban kerül majd megrendezésre.

Egyik stadion számára sem lenne ismeretlen a finálé, hiszen Portugáliában 2014-ben, míg Isztambulban 2005-ben már rendeztek döntőt. A 2005-ös finálé az egyik legemlékezetesebb meccsként vonult be a Bajnokok Ligája történetébe, hiszen a Liverpool néhány perc alatt állt fel háromgólos hátrányából, majd büntetők után a trófeát is elhódította.

Az idei kiírás döntőjét a kijevi Olimpiai Stadionban rendezik majd, míg 2019-ben az Atlético Madrid új arénájában, a Wanda Metropolitianóban játsszák majd a finálét.

Átigazolások
Szentlőrinc
Márton Gábor
Márton Gábor sportigazgatóként csatlakozik az NB II-es csapathoz.
Videoton
Marad a fiatal
Szerződést hosszabbítottak 18 éves támadó középpályásukkal, Ekbauer Tamással, aki jelenleg kölcsönben, Veszprémben szerepel.
Paks/Honvéd
Vécseit akarják Kispesten
Az elmúlt hat évben öt bajnoki címet és három kupagyőzelmet is bezsebelő Vécsei Bálinttal erősítene az NB I felé tartó Honvéd.
Tovább az összes átigazoláshoz