Szoboszlai óta nem rúgtak ekkora gólt a Puskás Arénában - videó

A Manchester City belga klasszisa, Kevin De Bruyne hatalmas góllal szerzett vezetést csapatának a Borussia Mönchengladbach elleni BL-visszavágón, a budapesti Puskás Arénában. 
Dudás Gábor 2021. március 16., kedd 21:30
A Manchester City belga klasszisa, Kevin De Bruyne hatalmas góllal szerzett vezetést csapatának a Borussia Mönchengladbach elleni BL-visszavágón, a budapesti Puskás Arénában. 
Szerző: Dudás Gábor 2021. március 16., kedd 21:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kevin De Bruyne a budapesti mérkőzés 12. percében, ballal lőtt hatalmas gólt 19 méterről a németek kapujába, 3-0-ra módosítva az összesített állást.

A belga középpályás találata alighanem a magyar nemzeti aréna eddigi egyik legnagyobb gólja, persze szigorúan csak Szoboszlai Dominik novemberi, Izland elleni és Eb-t érő találata mellett...

Ez volt egyébként a Manchester City 100. gólja az idényben, minden sorozatot figyelembe véve. Nem sokkal később pedig Gündogan meglőtte a 101.-et is.

Átigazolások
Fradi
Bolíviai kiszemelt?
Külföldi hírek szerint az FTC is ajánlatot tett a 18 éves, bolíviai válogatott Moisés Paniaguáért (jelenleg Wydad). Az ulloi129.hu azonban úgy tudja, minden nem igaz.
Újpest
Matkót vinnék
A BL-playoffba jutó Celje Aljosa Matko visszaigazolásával erősítené meg keretét - állítja a szlovén Sportklub. 2 millió euróért vihetik.
Olaszország
Demeter légiós lett
A DVTK-t nyáron elhagyó Demeter Milán az olasz harmadosztályú Foggia együttesében folytatja, ahol 2028-ig írt alá.
Tovább az összes átigazoláshoz