Beköszönt a BL-ben.
A Legia Warszawa kedd este a Bajnokok Ligája selejtezőjében a bosnyák Zrinjski Mostar otthonába látogatott. A lengyel gárda a találkozó 49. percében szerzett vezetést: a gólt a kezdőként pályára lépő magyar válogatott csatár, Nemanja Nikolics szerezte. A mérkőzés 1-1-es döntetlennel ért véget, Nikolics 76 percet töltött a pályán.
Átigazolások
Videoton
Új kapus érkezett
A Videoton bejelentette, hogy Hársfalvi András visszatért a klubhoz. A 29 éves hálóőr korábban egy mérkőzésen játszott a klubban, legutóbb a Budafokot erősítette.
ETO/AEK
A Vitális-transzfer
Várhatóan négy évre ír majd alá az AEK Athénnal Vitális Milán, akiért 2,5 millió eurót fizetnek a görögök. Az AEK szóban már megegyezett az ETO-val. Hamarosan jöhet a bejelentés. (sport24.gr)
Újpest
Markgráf távozott
A dán élvonalbeli Köbenhavn bejelentette az Újpest 21 éves játékosának, Markgráf Ákosnak az érkezését.