Minden bizonnyal részeg volt az a szurkoló, aki elvitte a show-t az Allianz Aréna gyepén a Bayern meglepő BL-búcsúja után.
Ahogyan kedden beszámoltunk róla, nagy meglepetésre a hazai visszavágón komoly fölényben futballozó Bayern München nem bírt (1-1) a Villarreallal, így a spanyol csapat jutott 2-1-s összesítéssel a Bajnokok Ligája elődöntőjébe.
A lefújást követően bizarr jelenet zajlott le az Allianz Aréna gyepén, miután egy - feltehetően - részeg szurkoló átugrott a korláton, besétált a pályára és fetrengett a gyepen.
Íme az eset:
Bizarre but brilliant scenes: A very drunk Köln fan sneaking onto the Allianz pitch last night after Bayern’s loss to Villarreal 😂
— FootballJOE (@FootballJOE) April 13, 2022
🎥 @archiert1 pic.twitter.com/ub0SuudgOb
Átigazolások
ETO FC
Afrikai tehetségek jöhetnek
Újabb guineai ígéretek érkezhetnek Győrbe: Mohamed Zayatte Sylla és Thierno Mamadou Diallo először próbajátékra jöhetnek, utána kaphatják meg első profi szerződésüket.
DVTK/ Puskás Akadémia
Colley váltott
A Puskás Akadémia kölcsönadta Lamine Colley-t a DVTK-nak.
ETO/Újpest
Benbouali pótolhatja Gradisart?
Sajtóhírek szerint az Al-Ahly érdeklődik az ETO FC támadója, Nadhir Benbouali iránt, ám úgy tudjuk, csak egy kiemelkedő ajánlat esetén távozhatna a győriek támadója.