Lecsalózta Kassait és "magyarozott" a Bayern vezére

A bajorok legendája egyszerre humorizált és kritizált Madridban.
Dudás Gábor 2017. április 19., szerda 12:33
A bajorok legendája egyszerre humorizált és kritizált Madridban.
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 19., szerda 12:33

Karl-Heinz Rummenige, a Bayern – korábban már kritizáló – ügyvezetője a Real Madrid elleni, 4-2-re elveszített BK-negyeddöntőt követő csapatvacsorán is Kassai Viktor bírói ténykedését helyezte a célkeresztbe.

- Mit tesznek a helyi szövetségek? Először vagyok igazán dühös, elcsalta, elcsalták a meccsünket! Sajnos a magyar játékvezető miatt a kelleténél többet kellett dolgoznunk a pályán, aki viszont a csapatot kritizálja, mert kikaptunk, az nem látta a meccset – dühöngött a Marca cikke szerint a korábbi klasszis.

 

Akinek aztán elromlott a kezében lévő mikrofon, erre ezt mondta:

"Biztos magyar a mikrofon is".

Átigazolások
Vasas
Eldőlt Erős sorsa
Magyar játékosokban gondolkodnak a Vasasnál, de elsősorban a saját nevelésű futballistáknak akarnak lehetőséget biztosítani.
Légiósok
Sallai Angliában?
Sajtóhírek szerint Sallai Roland ügyében a szezon végén születik döntés a Galatasaraynál - és nagy valószínűséggel Angliában folytatja pályafutását.
ETO
Ő lehet az első érkező
A Csakfoci úgy tudja, jó esély van rá, hogy a Puskás Akadémia kölcsönjátékosaként idén Csákváron szereplő Umathum Ádám Győrben folytassa karrierjét.
Tovább az összes átigazoláshoz