Lecsalózta Kassait és "magyarozott" a Bayern vezére

A bajorok legendája egyszerre humorizált és kritizált Madridban.
Dudás Gábor 2017. április 19., szerda 12:33
A bajorok legendája egyszerre humorizált és kritizált Madridban.
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 19., szerda 12:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Karl-Heinz Rummenige, a Bayern – korábban már kritizáló – ügyvezetője a Real Madrid elleni, 4-2-re elveszített BK-negyeddöntőt követő csapatvacsorán is Kassai Viktor bírói ténykedését helyezte a célkeresztbe.

- Mit tesznek a helyi szövetségek? Először vagyok igazán dühös, elcsalta, elcsalták a meccsünket! Sajnos a magyar játékvezető miatt a kelleténél többet kellett dolgoznunk a pályán, aki viszont a csapatot kritizálja, mert kikaptunk, az nem látta a meccset – dühöngött a Marca cikke szerint a korábbi klasszis.

 

Akinek aztán elromlott a kezében lévő mikrofon, erre ezt mondta:

"Biztos magyar a mikrofon is".

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz