Két magyar játékos is pályára lépett az ifi BL gólzáporos fináléjában

Berki Marcell, Jánó Zétény és Tóth Balázs is keretben volt a Salzburg csapatában az UEFA Ifjúsági Liga hétfői döntőjén.
Póczik Dávid 2022. április 25., hétfő 21:15
Szerző: Póczik Dávid 2022. április 25., hétfő 21:15

A Benfica csapata nyerte az UEFA Ifjúsági Ligáját, miután hétfőn 6-0-ra kiütötte a Salzburg csapatát a nyoni döntőben.

Az osztrákoknál Tóth Balázs kapus a kispadról követte végig a találkozót, amelyen esélyt sem hagyott ellenfelének a portugál csapat. Jánó Zétényt a 77. percben, Berki Marcellt a 84. percben küldte pályára a salzburgiak mestere. A Salzburg a bő keretbe nevezte még Kovács Patrikot is.

UEFA Ifjúsági Liga

Döntő

Salzburg–Benfica 0–6 (M. Neto 2., H. Araújo 15., 57., 89. – a másodikat tizenegyesből, Ndour 53., L. Semedo 69.)