Gigászi pech: Egyik legjobb játékosa ejtette ki az Intert Európából - videó

Nagyon kevésen múlt, hogy megszerezze a 89. percben győztes gólját az Internazionale az ukrán Sahtar Donyeck elleni Bajnokok Ligája-csoportmeccsen.
Dudás Gábor 2020. december 10., csütörtök 11:48
Nagyon kevésen múlt, hogy megszerezze a 89. percben győztes gólját az Internazionale az ukrán Sahtar Donyeck elleni Bajnokok Ligája-csoportmeccsen.
Szerző: Dudás Gábor 2020. december 10., csütörtök 11:48
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Alexis Sanchez alighanem gólba tartó fejesét azonban egy rosszkor, rossz helyen lévő csapattárs, Romelu Lukaku blokkolta szerencsétlenül a kapu előtt, így maradt a 0-0 és elúszott az olaszok továbbjutása még az Európa Ligába is.

A Sahtar pedig úgy végzett a B-csoport harmadik helyén, hogy kétszer is legyőzte a Real Madridot, az Intertől pedig egyszer sem kapott gólt.

Olvastad már?
BL: A Real kikaparta a továbbjutást, Szoboszlaiék kiestek – videó
A Real Madrid behúzta a Mönchengladbach elleni „élet-halál” meccset, a Szoboszlaival felálló Salzburg viszont kikapott az Atléticótól, így nem jutott tovább, az Európa Ligában folytatják. Meglepetésre kiesett az Inter is.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Várkonyi Bence
Egymillió euróért igazolhat Azerbajdzsánba a ZTE védője, Várkonyi Bence.
ETO
Távozó edző
Távozik az ETO FC belga pályaedzője, Bernd Thijs.
DVTK
2 próbázó
Két játékos próbázik Diósgyőrben: a Szeged által is figyelt, de az egyezségtől egyelőre távol álló 26 éves középcsatár, Borsos Filip, és a 20 éves középpályás, Hómann Huba. (dvtk.eu)  
Tovább az összes átigazoláshoz