Elképesztően gyors játékost követelnek a válogatottba Magyarország ellen - videó

Az FC Basel mindössze 20 éves játékosa, Dimitri Oberlin hihetetlen, 96 méteres sprint után talált be a Benfica elleni, 5-0-s BL-csoportmeccsen, ráadául Vladimir Petkovic szövetségi kapitány szeme láttára.
Dudás Gábor 2017. szeptember 29., péntek 8:44
Az FC Basel mindössze 20 éves játékosa, Dimitri Oberlin hihetetlen, 96 méteres sprint után talált be a Benfica elleni, 5-0-s BL-csoportmeccsen, ráadául Vladimir Petkovic szövetségi kapitány szeme láttára.
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 29., péntek 8:44
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A mérkőzésen végül duplázó kameruni származású, de svájci U-válogatott támadó  - kölcsönben érkezett a Red Bull Salzburgtól Bázelbe – azonnali behívását kezdték el firtatni a svájci lapok, elsőként a Blick.

A lap szerint épp egy ilyen „ravasz, gyors és már-már megállíthatatlan” játékosra lenne szüksége a svájci válogatottnak a Magyarország és Portugália elleni, sorsdöntő vb-selejtezőkre, és különösen a kontrák során jöhetne jól Oberlin elképesztő sebessége.

Petkovic kapitány – aki a napokban a magyar válogatottról is beszélt egy interjúban – várhatóan pénteken hirdeti ki keretét a két találkozóra.

Svájci keret még nincs, portugál viszont már van, Ronaldóék névsora Andorra és Svájc ellen:

Átigazolások
ETO
Rutinos védő érkezett
Az ETO bejelentette a 38 esztendős Leon Balogun érkezését, aki Premier League és Bundesliga múlttal is rendelkezik.
Ferencváros
Acolatse távozhat
Hajnal Tamás, a Ferencváros sportigazgatója elárulta, hogy konkrét ajánlat érkezett Elton Acolatséért.
Légiósok
Gera Dániel
Maradna Iránban Gera Dániel, de bizonytalan a jövője a Persepolisnál.
Tovább az összes átigazoláshoz