A ciprusi APOEL - kispadján már a német Thomas Dollal - hazai vereség után jutott tovább a Bajnokok Ligája 3. selejtezőköréből: a szigetországiak az azeri Quarabag otthonában nyertek 2-0-ra, így 3-2-s összesítéssel a következő körbe léptek. Ez azt jelenti, hogy a ciprusi bajnok legalább az Európa Ligában főtáblás lesz az idényben.
Bajnokok Ligája-selejtező, 3. forduló:
Quarabag - APOEL 0-2 (De Vincenti 34. - 11-esből, Matic 68.) - továbbjutott az APOEL (3-2)
Átigazolások
ZTE / Paks
Skribek végleg átigazolhat
A ZTE várhatóan élni fog a Skribek Alen kölcsönszerződésében lévő opcióval - ezt maga a játékos árulta el.
Honvéd
A Sampdoriáig jutott el a szakember
A Budapest Honvéd egykori játékosmegfigyelője, a német-mexikói Samuel Cardenas az olasz Sampdoriánál kapott - egyelőre meg nem nevezett - pozíciót. (Il Secolo XIX)
Légiósok
Szoboszlait a Realba!
Spanyol sajtóhírek szerint a 100 millió eurós Szoboszlai Dominik a kispadra kiszemelt Jürgen Klopp egyik kulcskérése lehet a Real Madridnál.