Szoboszlai Dominik rendkívül higgadt góljával szerzett vezetést az RB Leipzig a Manchester City elleni keddi BL-csoportmeccsen.
Szoboszlai Dominik a 24. percben, a leshatáron kapott remek gólpasszt Laimertől, majd egy rendkívül hidegvérű csellel Steffen kapust is becsapta, hogy aztán az üresen maradt kapuba gurítson.
A 21 éves magyar középpályás a 4. meccsén másodszor volt eredményes az idei BL-főtáblán - az első gólját az A-csoport másik sztárcsapata, a PSG ellen szerezte, szintén hazai pályán.
TOVÁBB: Végül 2-1-re győzött a Lipcse, közben Messi és Mbappé hengerelt - videók
Átigazolások
Légiósok
Gazdag maradhat
Bár a Vancouver Whitecaps tárgyalt a Columbus Crew-val Gazdag Dániel átigazolásáról, az egyezkedések megakadtak, és úgy tűnik, klubja már inkább megtartaná a magyart.
Fradi
Bolíviai kiszemelt?
Külföldi hírek szerint az FTC is ajánlatot tett a 18 éves, bolíviai válogatott Moisés Paniaguáért (jelenleg Wydad). Az ulloi129.hu azonban úgy tudja, minden nem igaz.
Újpest
Matkót vinnék
A BL-playoffba jutó Celje Aljosa Matko visszaigazolásával erősítené meg keretét - állítja a szlovén Sportklub. 2 millió euróért vihetik.