Fotó: pravda.sk

BL: Ritkán látott szögletgóllal jutott tovább a Slovan - videó

A 74-szeres szlovák válogatott támadó a 123. percben szerezte meg a pozsonyiak győztes találatát, ami egyben továbbjutást is ért.
Nyikes Zoltán 2022. július 14., csütörtök 10:22
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. július 14., csütörtök 10:22

A Ferencváros a szlovák Slovan Bratislavával találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában. A Slovan az első kör első mérkőzésén, a múlt héten házigazdaként gól nélküli döntetlent játszott a georgiai Dinamo Batumival.

A szerdai visszavágó rendes játékideje sem hozott gólt, a hosszabbításban a Dinamo szerzett vezetést, ám az örmény Tigran Barsegjan a 115. percben egyenlített, Vladimir Weiss pedig a 123. percben megszerezte a győztes gólt - méghozzá nem is akármilyet, szögletből, érintés nélkül csavart a hálóba.

A pozsonyiaknál az ötszörös válogatott Holman Dávidot a szünetben lecserélték.

Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló, visszavágók:

Dinamo Batumi (georgiai)-Slovan Bratislava (szlovák) 1-2 (0-0, 0-0, 1-0), hosszabbítás után
Továbbjutott: a Slovan, 2-1-es összesítéssel.

(MTI/csakfoci.hu)

Ezzel a góllal jutott tovább a Slovan

Fradi: "A nagyon gyors pályán maximálisan ki tudott jönni a játékosaink kvalitása" - BL-értékelések
Samy Mmaee szerint a körülmények a Fradit segítették, a duplázó Bassey hiszi, hogy a Slovan ellen is továbbjutnak.