BL: Rebrov kedvenc klubja és Bölöni ex-csapata is a playoffba jutott - videó

Az ukrán Dinamo Kijev, a belga Gent és a görög PAOK is sikerrel vette a harmadik selejtezőkört kedden a Bajnokok Ligájában. 
Dudás Gábor 2020. szeptember 15., kedd 22:47
Az ukrán Dinamo Kijev, a belga Gent és a görög PAOK is sikerrel vette a harmadik selejtezőkört kedden a Bajnokok Ligájában. 
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 15., kedd 22:47

A nem bajnoki ágon a Dinamo Kijev - itt ért el a ma már a Ferencvárost irányító Szergej Rebrov nagy sikereket játékosként és edzőként is  - 2-0-ra verte a holland AZ Alkmaart, így egy lépésre került a Bajnokok Ligája főtáblájától.

A playoffban az a Gent lesz az ellenfele, amely az osztrák Rapid Wien 2-1-s legyőzése előtt egy nappal küldte el a kispadjáról Bölöni Lászlót.

A másik ágon némi meglepetésre nem a Benfica, hanem a görög PAOK lesz az orosz Krasznodar ellenfele, a szaloniki csapat 2-1-re verte a portugál rekordbajnokot, amely így 11(!) év után lemarad a BL főtáblájáról.

Bajnokok Ligája-selejtezők, nem bajnoki ág:

Dinamo Kijev – AZ Alkmaar 2-0 (G. Rodrigues 49., Shaparenko 86.)

Gent – Rapid Wien 2-1 (Dorsch 36., Yaremchuk 59. – 11-esből, ill. Demir 94.)

PAOK – Benfica 2-1 (Jannoulis 63., Zivkovic 75., ill. Rafa Silva 94.)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
Tovább az összes átigazoláshoz