BL-rájátszás: Maradt meglepetés a végére is - Zágrábban hosszabbítás döntött az utolsó főtáblás helyről

A Rangers a hazai döntetlen után Eindhovenben harcolta ki a továbbjutást a BL playoffkörében. Ott van a főtáblán a Köbenhavn is, a Dinamo Zagreb - Bodo/Glimt meccsen hosszabbítás döntött.
Privacsek András 2022. augusztus 24., szerda 22:54
Szerző: Privacsek András 2022. augusztus 24., szerda 22:54

Bajnokok Ligája, playoff:

PSV Eindhoven - Rangers 0-1 (Colak 61.), továbbjutott a Rangers 3-2-es összesítéssel
Dinamo Zagreb - Bodo/Glimt 4-1 (Orsic 4., Petkovic 35., Drmic 117., Bockaj 120., ill. Gronbaek 70.) - hosszabbítás után, továbbjutott a Dinamo 4-2-vel

Maccabi Haifa

A csoportok sorsolását csütörtökön 18 órakor tartják.

Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)