BL: Nikolics összefut a magyar Eb-meccs botránybírójával

Az Izland-Magyarország bírója fúj a Legia BL-meccsén a Dortmund ellen.
Privacsek András 2016. szeptember 14., szerda 12:20
Szerző: Privacsek András 2016. szeptember 14., szerda 12:20

Az UEFA döntésének értelmében az orosz Szergej Karasev vezeti majd szerdán a Bajnokok Ligája csoportkörében a Nemanja Nikolicsot is a soraiban tudó Legia Warszawa és a Dortmund összecsapását. A bírónak ez lesz a 15. mérkőzése az elsőszámú nemzetközi sorozatban.

Mint ismeretes, az orosz sípmester dirigált az Európa-bajnokságon az Izland-Magyarország (1-1) csoportmeccsen is. A találkozó első félidejének a végén egy igencsak kétes büntetőt fújt be az északiak javára, de több vitatható ítélete is volt a 90 perc során. A lefújást követően a World Referee szakportál alaposan lehúzta Karasev teljesítményét.