BL: Nikolics betalált az őrült meccsen, a hajrában nyert a Real Madrid és a Juve - eredmények

Megszakadt az újonc nagy sorozata, emberelőnyben is sokáig szenvedett a két sztárcsapat.
admin 2016. november 22., kedd 21:48
Szerző: admin 2016. november 22., kedd 21:48

A Bajnokok Ligája mai találkozóinak leggólgazdagabb összecsapását Dortmundban rendezték, egy félidő alatt már 7 gól esett a meccsen, de a slusszpoén Nikolics Nemanja nevéhez fűződik, aki ugyan csak negyedórát kapott a Legiában, ám ez is elég volt neki a gólhoz, ő szerezte csapata 4. találatát.

Varane góljával ugyan vezetett a Real, ám büntetőből egyenlített az emberhátrányban játszó Sporting, de jött Benzema és a hajrában megmentette a blancókat. Kicentizte a Juventus is, a torinóiak is 10 ember ellen, az utolsó tíz percben vitték be a győztes találatot Sevillában, majd Mandzukic a hosszabbításban megadta a kegyelemdöfést is.
Először kapott gólt, de nyert az újonc Leicester, gól nélkül maradt a Porto.

BAJNOKOK LIGÁJA, EREDMÉNYEK:

E-csoport:

CSZKA Moszkva - Bayer Leverkusen 1-1 (Natcho 76. - büntetőből, ill. Volland 16.)

Monaco - Tottenham 2-1 (Sidibe 48., Lemar 53., ill. Kane 52.)

F-csoport:

Borussia Dortmund - Legia Warszawa 8-4 (Kagawa 17., 18., Sahin 20., Dembele 29., Reus 32., 52., 93., Passlack 81., ill. Prijovic 10., 24., Kucharczyk 57., Nikolics 83.)

Sporting - Real Madrid 1-2 (A. Silva 80. - büntetőből, ill. Varane 29., Benzema 87.)

G-csoport:

Köbenhavn - Porto 0-0

Leicester City - Club Brugge 2-1 (Okazaki 5., Mahrez 30. - büntetőből, ill. Izquierdo 52.)

H-csoport:

Dinamo Zagreb - Lyon 0-1 (Lacazette 72.)

Sevilla - Juventus 1-3 (Pareja 9., ill. Marchisio 45+2, Bonucci 84., Mandzukic 94.)

Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.