BL: Meglepetés az UEFA gáláján, nem Ronaldo lett az Év Játékosa

Cristiano Ronaldo sorozatban harmadszor, összességében negyedszer kaphatta volna meg az UEFA Év Játékosa díját, azonban ezúttal Luka Modricé lett az elismerés.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 30., csütörtök 20:53
Cristiano Ronaldo sorozatban harmadszor, összességében negyedszer kaphatta volna meg az UEFA Év Játékosa díját, azonban ezúttal Luka Modricé lett az elismerés.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 30., csütörtök 20:53
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az előző szezon legjobbjait díjazta az Európai Labdarúgó Szövetség Monte Carlóban, a Bajnokok Ligája 2018/2019-es idényének csoportkörének sorsolásával egybekötött gálaünnepségen.

A legjobbak

Az Év Játékosa: Luka Modric (Real Madrid, horvát)

A legjobb kapus: Keylor Navas (Real Madrid, Costa Rica-i

A legjobb védő: Sergio Ramos (Real Madrid, spanyol)

A legjobb középpályás: Luka Modric (Real Madrid, horvát)

A legjobb csatár: Cristiano Ronaldo (Real Madrid (nyártól Juventus), portugál)

Elnöki különdíj: David Beckham (angol)

Olvastad már?
Sorsoltak a BL-ben: Ronaldo újra farkasszemet néz az MU-val – itt vannak a csoportok!
Csütörtökön kora este Monte-Carlóban kisorsolták a Bajnokok Ligája csoportbeosztásait. A sorsolásban Diego Forlán és Kaká segédkezett, és jól húzott a két legendás játékos, hiszen valódi csúcsrangadókra van kilátás a csoportküzdelmek során.
Elolvasom
Átigazolások
Kinevezték a ZTE II új edzőjét
Francisco Garrido
A 2026/27-es idényben Francisco Garrido személyében új vezetőedző a ZTE második csapatát. (ztefc.hu)
Fiatalokkal erősítettek
Két új érkező Újpesten
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Ujváry Ferencet és Gáspár Dávidot a Kispest-Honvéd FC-től.
Nyíregyháza
2 profi
Két fiatal játékossal kötött profi szerződést a Nyíregyháza Spartacus: Hajós Lőrinc és Kondor Tibor írt alá - adta hírül a klubhonlap.
Tovább az összes átigazoláshoz