Megtartották a BL első selejtezőkörének sorsolását. A Fradi a négy lehetséges ellenfél közül a legnehezebbet kapta.
Az UEFA csoportokra osztotta a csapatokat, így a svéd Djurgardens, az izlandi KR Reykjavik, az északír Linfield vagy a koszovói Drita együttesét kaphatta a Fradi.
A sorsoláson a Ferencváros mellé a svéd bajnok, Djurgardens csapatát húzták ki.
A magyar bajnok a Groupama Arénában fogadhatja majd a svéd csapatot, a pontos időpont még kérdéses - írja a fradi.hu.
Az első BL-selejtezőkört augusztus 18-án és 19-én rendezik. A találkozók zárt kapusak lesznek és a párharcok egy mérkőzésen dőlnek el.
Egy nappal később, hétfőn 12.00-kor a második kör ágrajzát is elkészítik, tehát az is kiderül, egy-egy első körös párharc győztese ki ellen folytathatja a selejtezőket.
Átigazolások
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.
NB II
Balázs Benjámin távozik
Négy év után elhagyja a Tiszakécske együttesét a csapatkapitány, Balázs Benjámin, aki a klubbal közösen hozta meg a szakításról szóló döntést.
DVSC
Szűcs lengyel kérője
Még áprilisban a Csakfoci számolt be a Pogon érdeklődéséről Szűcs Tamás iránt, és most már Lengyelországban is írnak a lehetséges transzferről.