BL: Drámai kapushibákkal estek ki Szoboszlaiék, lengyel tripla is volt - videók

Sokáig remekül helyállt és helyzeteket is kialakított a Liverpool ellen a Szoboszlai Dominikkal a 89. percig felálló Salzburg, de két nagy kapusbakit kihasználva a címvédő 2-0-ra győzött Ausztriában és továbbjutott.
Dudás Gábor 2019. december 10., kedd 20:46
Szerző: Dudás Gábor 2019. december 10., kedd 20:46

Nápolyban a BL történelmének legfiatalabb hálóőre hibázott óriásit, de nem a Genk 17 éves játékosán, Maarten Vandevoordton múlt elsősorban, hogy a hazaiak végül - a lengyel Milik mesterhármasának is köszönhetően - 4-0-ra kiütötték a búcsúzó belga bajnokot.

De visszatérve Salzburgba: Szoboszlai Dominik a szereplését az Európa Ligában folytató csapata öt csoportmeccsén is lehetőséget kapott, összesen 392 perc erejéig, ez alatt egy gólig és egy gólpasszig jutott a 19 éves magyar válogatott középpályás.

Bajnokok Ligája, E-csoport, 6. forduló:

Red Bull Salzburg - FC Liverpool 0-2 (Keita 57., Salah 58.)

Napoli - Genk 4-0 (Milik 3., 26., 38. - a harmadikat 11-esből, Mertens 75. - 11-esből)

A csoport végeredménye: 1. FC Liverpool 13 pont, 2. Napoli 12, 3. Salzburg 7, 4. Genk 1

A további keddi program (a mérkőzések 21 órakor kezdődnek)

F-csoport:

Borussia Dortmund -Slavia Praha

Internazionale - FC Barcelona

A csoport állása: 1. (már továbbjutott) FC Barcelona 11 pont, 2. Internazionale 7 (9-7), 3. Borussia Dortmund 7 (6-7), 4. Slavia Praha 2