Finoman szólva sem örvend nagy népszerűségnek Angel Di María az Old Traffordon: a Manchester United volt argentin játékosának minden megmozdulását füttyszó kísérte, azt viszont örömujjongás, amikor - az egyébként már sárga lapos - Ashley Young meglehetősen balesetveszélyesen a nézőtéri kerítésnek taszította.
Olvastad már?
BL: A kiesés szélén az MU, vége a Solskjaer-mágiának - eredmények, videók
A 12. tétmeccsén ért véget Ole Gunnar Solskjaer veretlensége a Manchester United kispadján. A PSG a BL keddi nyolcaddöntőjében érettebb és okosabb játékkal 2-0-ra győzött idegenben, óriásit lépve a továbbjutás felé.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Loic Nego elköszönt
Loic Nego Instagram-oldalán köszönt el a francia Le Havre szurkolóitól.
ZTE
Távozott a védő
A ZTE bejelentette, hogy a télen igazolt portugál védő, André Ferreira szerződése lejárt, a klub pedig nem élt a kontraktusban szereplő kivásárlási opcióval, így távozik a csapattól.
Kazincbarcika
Három érkező
A Kazincbarcika három tapasztalt labdarúgó érkezését jelentette be. Az érkezők között van Gresó Mátyás, Palincsár Martin és Hudák Martin.