BL: Amatőr piros lapokkal verte ki saját magát a Roma - videó

Két játékosát is korán elveszítette az olasz csapat.
Mokány Lajos 2016. augusztus 24., szerda 6:50
Szerző: Mokány Lajos 2016. augusztus 24., szerda 6:50

Kiesett az AS Roma a BL-selejtezőben, amely saját magát hozta nehéz helyzetbe a visszavágón. Az idegenbeli 1-1 után a hazai mérkőzésen hátrányba került az olasz csapat, majd jött az emberhátrány is: a 40. percben a rutinos Daniele De Rossi állíttatta ki magát.

A második félidő elején aztán Emerson is piros lapot kapott, ami végleg megpecsételte az AS Roma sorsát, amely később két gólt kapott, és simán kiesett.

Sallai Roland
A Kicker szerint a nyári átigazolási szezonban eldől, hogy a Freiburg magyar játékosa, Sallai Roland hosszabbít vagy távozik.
Riccardo Piscitelli
Megvan a MOL-éra első igazolása: Riccardo Piscitelli a Mezőkövesdtől érkezik az újpestiekhez a következő idényben.
Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.