Két játékosát is korán elveszítette az olasz csapat.
Kiesett az AS Roma a BL-selejtezőben, amely saját magát hozta nehéz helyzetbe a visszavágón. Az idegenbeli 1-1 után a hazai mérkőzésen hátrányba került az olasz csapat, majd jött az emberhátrány is: a 40. percben a rutinos Daniele De Rossi állíttatta ki magát.
A második félidő elején aztán Emerson is piros lapot kapott, ami végleg megpecsételte az AS Roma sorsát, amely később két gólt kapott, és simán kiesett.
Átigazolások
Tiszakécske/Paks
Éger váltott
Paksról érkezett az NB II-es csapathoz kölcsönbe a tolnaiak 18 éves belső védője, Éger Zsombor. Ugyancsak leigazolták Heil Mátét (Kaposvár), és Polgár Kristófot (KBSC).
Újpest
Osztrák igazolás
A csakfoci.hu korábbi hírének megfeleően Tizian Scharmer az Újpest FC játékosa lett.
DVSC
Távozhat a védő
Úgy tudjuk, távozóban van a DVSC 21 éves védője, Vyacheslav Kulbachuk, akivel nem számol a klub - ezt jól mutatja, hogy sem az edzőtáborba nem vitték magukkal, sem a KL-selejtezőre nem nevezték.