BL: Albán ellenfelet sorsoltak a Fradinak - az UEFA-n is múlik a meccs

Július elején tárgyalják az ellenfél bundaügyét.
admin 2016. június 20., hétfő 10:25
Július elején tárgyalják az ellenfél bundaügyét.
Szerző: admin 2016. június 20., hétfő 10:25

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) hétfőn délben Nyonban megtartotta az első és a második selejtezőkör sorsolását, utóbbiban pedig a Ferencváros is érdekelt volt. A zöld-fehérek a 2. kalapba kerültek, ahonnan végül az albán Skënderbeu csapatát kapták.

Az UEFA azonban felhívta a figyelmet arra, hogy a zöld-fehérek csak abban az esetben játszanak az albánokkal, ha a Sportdöntőbíróság július 5-i vagy 6-i ülésén nem ad helyet a csapat fellebbezésének a bundaügye miatt.

Ebben az esetben arra van a nagyobb esély, hogy a Fradi erőnyerő lesz a párharcban, azaz meccs nélkül továbbjut a következő körbe, de az is elképzelhető, hogy az albán bajnokság második helyezettje, a Partizani Tirana ugorhat be a helyükre.

Az első mérkőzéseket július 12-én és 13-án, a visszavágókat 19-én és 20-án játsszák majd le a második körben. A Fradi idegenben kezdi meg a párharcot.

A további párosítások:

 

Átigazolások
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért  került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.
Tovább az összes átigazoláshoz