BL: 9 gólt lőttek két meccsen a vendégcsapatok, a City-t a VAR sem állította meg - videók

Az angol Manchester City és a portugál Sporting Lisszabon is idegenben nyert a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.
Dudás Gábor 2021. október 19., kedd 21:26
Szerző: Dudás Gábor 2021. október 19., kedd 21:26

A keddi játéknap egyik kora esti mérkőzésén az angol bajnok a belga FC Bruges otthonában diadalmaskodott 5-1-re, így megelőzte riválisát. A Manchester Cityt az sem zavarta meg, hogy két gólját sem adta meg az első negyedórában a játékvezető, illetve a VAR.

A portugál együttes eközben a török Besiktas vendégeként győzött 4-1-re az eddig pont nélkül álló csapatok csatáján, így jó esélye lehet arra, hogy tavasszal is az európai kupaporondon szerepeljen majd.

Bajnokok Ligája-csoportkör, 3. forduló

A-csoport:

FC Bruges – Manchester City 1-5 (Vanaken 81., ill. Cancelo 30., Mahrez 43., 84. – az elsőt 11-esből, Walker 53., Palmer 67.)

21:00: Paris Saint-Germain – RB Leipzig

C-csoport:

Besiktas – Sporting Lisszabon 1-4 (Larin 24., ill. Coates 15., 27., Sarabia 44. – 11-esből, Paulinho 89.)

21:00: Ajax Amszterdam – Borussia Dortmund

BL: Messi panenkázva is lőtt gólt Gulácsinak, Griezmann hősből hentes lett - videók
A Real Madrid és az Ajax kiütéses, az Inter végül sima, a PSG viszont csak szoros győzelmet aratott kedden, a Bajnokok Ligájában - utóbbi a két magyart bevető RB Leipzig ellen.