BL: 18 perc alatt sokkolta az Ajax a Realt, kiesésre áll a címvédő - videó

A holland Ajax két villámgyors kontrával fordított az összesített álláson (idegenben a Real Madrid nyert 2-1-re) a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, a Santiago Bernabeu közönségét is "lefagyasztotta" a vendégcsapat 2-0-s félidei előnye.
Dudás Gábor 2019. március 5., kedd 21:48
Szerző: Dudás Gábor 2019. március 5., kedd 21:48

Ziyech a 7., Neres a 18. percben volt eredményes a holland csapatban. Varane a 4. percben a lécre fejelt,  a csereként beállt, sok támadást és kritikát kapó walesi Bale pedig a félidő hajrájában a kapufát találta el Madridban.

Dortmundban viszont nem esett még gól - bár a hazaiak nagyon nyomtak és sokkal veszélyesebbek voltak -, egyre "gyanúsabb", hogy az első mérkőzésen 3-0-s sikert arató Tottenham lesz a továbbjutó.

BL-nyolcaddöntők, kedd, a félidei állások:

Real Madrid - Ajax Amsterdam 0-2 (Ziyech 7., Neres 18.) - az első mérkőzésen: 2-1

Borussia Dortmund - Tottenham 0-0 - az első mérkőzésen: 0-3

A két Ajax-gól Madridban:

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)