Bajnokok Ligája: Nikolics gólja döntötte el a párharcot, a Fradit sokkoló albán csapat kiesett

Nikolics Nemanja csapata egy gólnélküli döntetlent elérve jutott tovább a BL 3. fordulójába.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 3., szerda 20:50
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 3., szerda 20:50

A magyar támadó 78 percet töltött a pályán, gólt ugyan nem szerzett, de a 0-0 is elég volt a Legiának, hiszen az első meccsen 1-0-ra győzött a csapat Trencsénben, Nikolics góljával, így 1-0-ás összesítéssel a Legia ment tovább a párharcból.

A Ferencvárost búcsúztató Partizani egyik meccsen sem tudott betalálni a Salzburg ellen, 3-0-ás összesítéssel jutott tovább az osztrák bajnok.

Érdekesebb eredmény még, hogy a Celtic az 1-1-es kazahsztáni meccs után csak a két félidő végén értékesített két büntetővel jutott túl az FC Astana csapatán, 2-1-re nyertek nehezen a skótok. Kiesett az Anderlecht, miután hazai pályán vereséget szenvedett az FK Rosztov ellen. (0-2)

Honvéd
Futács Márkó
A sportal.hu információi szerint Futács Márkó a Honvédnál folytathatja a pályafutását. A 34 éves, 3-szoros magyar válogatott csatár jelenleg szabadon igazolható, legutóbb az MTK-ban játszott.
Batik Bence
Az nb1.hu úgy tudja, nem hosszabbítják meg Batik Bence szezon végén lejáró szerződését. A korábbi Fradi-játékos helyét az angol harmadosztályú Charltonban játszó Terell Thomas veheti át.
Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.