A Ludogorets edzője: „A Viditől nem láttunk igazi futballt” - Nikolics szerint nem döntetlenre játszottak

A MOL Vidi FC bravúros döntetlent ért el Bulgáriában BL-selejtezőn. A hazaiak edzője a magyar csapat játékát bírálta, míg Marko Nikolics abban bízik, hogy hazai pályán kiharcoljuk a továbbjutást.
Privacsek András 2018. július 25., szerda 22:16
Szerző: Privacsek András 2018. július 25., szerda 22:16

Marko Nikolic (MOL Vidi FC)

- Igyekeztük a legjobbunkat nyújtani. Tudtuk a Ludogorets kvalitásait, minden posztra remek játékosaik vannak, csoportkörös tapasztalattal. Gratulálni szeretnék a játékosaimnak, nagyot küzdöttek az első perctől az utolsóig, és próbálták megvalósítani azt, amire készültünk. Sajnos az idegenbeli gólt nem sikerült megszereznünk, ehhez nagyobb frissesség és jobb döntések kellettek volna a támadó harmadban. Hét nap múlva visszavágó Magyarországon, nyernünk kell, esetleg egy 0-0 is jó lehet, de minden más eredmény a Ludogoretsnek kedvez majd. Köszönjük azoknak a szurkolóknak is, akik elkísértek minket messzire és biztatták a csapatot.

A Vidi vezetőedzőjét arról kérdezték a bolgár kollégák, hogy a kezdettől fogva döntetlenre játszott-e a csapat.

Nem a döntetlenre játszottunk, szerettünk volna nyerni. De az tény, ha egy Ludogorets-szintű csapattal játszol, nagyon meg kell szervezned a csapatod játékát, hiszen remek és labdával is gyors játékosaik vannak. Nagyon örültem volna egy gólnak, de sajnos ez nem jött össze. De azt hiszem, ezzel együtt is jól teljesítettek a játékosaink.

BL: Nem kapott gólt a Vidi – megvan az esély a továbbjutásra
A MOL Vidi FC a Bajnokok Ligája második selejtezőkörének első mérkőzésén bravúros 0-0-s döntetlent ért el Bulgáriában a Ludogorets ellen. Visszavágó egy hét múlva Felcsúton.

Paolo Autuori (Ludogorets)

- A védekezés rendben volt, azzal elégedett vagyok, sikerült jól megszervezni a hátsó alakzatot. A Vidi az előző két mérkőzésen 11 sárgát kapott, ma is láthattuk, hogy tördelik a játékot, nem láttunk tőlük igazi futballt. A második félidőben sokat állt a játék, ekkor törvényszerű, hogy a fölényben játszó csapat szervezettsége kicsit megbomlik. Ezzel együtt is sokkal több helyzetünk volt az ellenfélhez képest, de gólt nem sikerült szereznünk. Gólokat szerezni, és nyerni megyünk Magyarországra. (molvidi.hu)

Sepsi
Storck marad az edző
Román lapértesülés szerint a német szakember új szerződése értelmében havi 18 ezer eurót kereshet majd.
Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.