Tovább tart az átok, de így is örülhet az Arsenal - videó

Egy-egy lett a Premier League rangadója.
Budai László 2016. november 19., szombat 14:23
Szerző: Budai László 2016. november 19., szombat 14:23

Rangadóval kezdődött az angol bajnokság 12. fordulója: a Manchester United az Arsenalt fogadta. Az első félidőben inkább a MU állt közelebb a vezetés megszerzéséhez. A 37. percben Pogba 24 méteres lövését szedte ki a bal alsó elől Cech, majd nem sokkal később Martial lövését hárította a cseh kapus.

A második játékrészben sokáig nem történt semmi, aztán a 68. percben betalált a MU: Herrea passza után Mata lőtt 14 méterről a jobb sarokba.

A hátralévő időben is inkább a hazaiak voltak veszélyesek – Rojo révén -,de a hajrában Giroud révén kiegyenlített az Arsenal (1-1)

Igaz, ezzel is tovább tart Arséne Wenger átka, aki továbbra sem tud PL-mérkőzést nyerni José Mourinho együttese ellen.