Topligák: Az új igazolás is betalált a Liverpool győztes rangadóján, simán verte a Bologna a Parmát - eredmények, videók

Az angol bajnokság harmadik fordulójában ugyan az Arsenal szerzett vezetést a Liverpool elleni rangadón, ám Jürgen Klopp csapata még az első félidőben fordítani tudott, majd a Wolvestól érkező csatár állította be a végeredményt.
Nyikes Zoltán 2020. szeptember 28., hétfő 22:54
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. szeptember 28., hétfő 22:54

Angol bajnokság, 3. forduló

Liverpool-Arsenal 3-1 (Mané 28., Robertson 34., Jota 88., ill. Lacazette 25.)
Fulham-Aston Villa 0-3 (Grealish 4., Hourihane 15., Mings 48.)

Lacazette 0-1

Mané 1-1

Robertson 2-1

Diego Jota 3-1

Olasz bajnokság, 2. forduló

Bologna-Parma 4-1 (Soriano 16., 30., Skov Olsen 56., Palacio 91., ill. Hernani 67.)
Kiállítva: Iacoponi 76. - Parma