Szurkolókkal együtt, extázisban tombolt a legismertebb angol focibíró – videó

Magáról megfeledkezve tombolt a szurkolók között a Premier League legismertebb játékvezetője. Mike Dean a negyedosztályú Tranmere Rovers sikerét ünnepelte a lelátón.
Csakfoci Admin 2019. május 14., kedd 11:00
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 14., kedd 11:00

Hétfő este az angol negyedosztály rájátszásában a Tranmere Rovers 1-1-es döntetlent játszott a Forest Green vendégeként, és miután négy nappal ezelőtt 1-0-ra nyertek, így bejutottak a döntőbe, amit a Wembley Stadionban fognak lejátszani.

A találkozó üde színfoltja volt a Premier League legismertebb bírója a nemrégiben az 19 éves játékvezetői pályafutása során az 500 meccses álomhatárt elérő Mike Dean, aki a lefújás után látható módon extázisban ünnepelte csapata továbbjutását.

Az 50 éves bírót három évvel ezelőtt megvádolták azzal, hogy Tottenham-drukker lenne: 2015 őszén az Aston Villa-Tottenham (3-1) bajnokin "megünnepelte" a Spurs 3. percben esett gólját. Az internet nem felejt, és a felvételek a mérkőzés vége után futótűzként terjedt el a foci kedvelői között.

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.