Sanchez mesterhármasával tarolt az Arsenal - videó

Ötöt vágtak az Ágyúsok a londoni derbin.
admin 2016. december 3., szombat 20:22
Szerző: admin 2016. december 3., szombat 20:22

A West Ham United otthonába látogatott a hétközi Ligakupa-búcsú után az Arsenal. Wenger legénysége számított a találkozó egyértelmű esélyesének, és ennek megfelelően az első félidő közepén Sanchez passzából Özil meg is szerezte a vendégek vezető gólját.

Fordulás után sem álltak le a piros-fehérek, és ugyan sokáig nem született újabb találat, ám a hajrában az első gól előtt asszisztot kiosztó chilei vált egyértelmű főszereplővé. Nyolc perc leforgása alatt duplázott, így eldöntötte a három pont sorsát. Carroll ugyan szépített, ám sok öröme nem lehetett benne a West Hamnek, ugyanis 3 perc leforgása alatt újabb két Arsenal-csapás következett.

Előbb Özil is kiosztotta menetrendszerű gólpasszát Oxlade-Chamberlainnek, majd a negyedik gól szerzője szolgálta ki a ficánkoló Sanchezt, aki feltette a koronát teljesítményére, és meglőtte saját maga 3., csapata ötödik gólját. Kiütéssel nyert tehát az Arsenal, és fellépett a tabella második helyére.

West Ham - Arsenal 1-5 (Carroll 83., ill. Özil 24., Sanchez 72., 80., 86., Oxlade-Chamberlain 84.)

Fradi
Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.