Rooney-t elítélték ittas vezetés miatt – ezt a büntetést kapta

Egy évig kell közmunkát végeznie az ittasan vezetett angol csatárnak.
Budai László 2017. szeptember 18., hétfő 18:40
Egy évig kell közmunkát végeznie az ittasan vezetett angol csatárnak.
Szerző: Budai László 2017. szeptember 18., hétfő 18:40

Elismerte bűnösségét, így igen hamar elítélték Wayne Rooney-t, az Everton csatárát, akit szeptember 1-jén, éjjel állítottak meg a rendőrök. A játékost őrizetbe is vették, miután kiszúrták, hogy ittasan vezette autóját.

Az is kiderült, hogy Rooney-nak több mint háromszor annyi alkohol volt a szervezetében, mint amennyit az angol törvények megengednek.

Rooney-nak két évre bevonták a jogosítványát, emellett 12 hónap alatt kell 100 óra fizetetlen közmunkát végeznie, és kapott egy számára nevetségesen alacsony, 170 fontos pénzbírságot is. Igaz, az Everton már keményebb volt csatárával, hiszen kétheti fizetését vonta meg, ami 300 ezer fontnak felel meg.

Rooney hivatalos közleményben is elnézést kért tettéért.

Átigazolások
Újpest (?)
Muhamed Tijani
Az Újpest neve is előkerült Csehországban a Loki által csábított csatár kapcsán - ezt kell tudni a hírekről.
Liverpool
Pécsi Ármin
Spanyolországban ismét több lapban is újra előkerült a neve a Sevilla lehetséges érkezői között.
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz