Fotó: twitter.com/iF2is

Ronaldót újra megtapsolták, gólt is lőtt, de az Arsenal nyerte a rangadót - videó

Az MU visszajöhetett volna 0-2-ről, de Bruno Fernandes büntetőt hibázott, ezt pedig kihasználta az Arsenal.
Budai László 2022. április 23., szombat 15:26
Szerző: Budai László 2022. április 23., szombat 15:26

Az újszülött kisfiát néhány napja elveszítő Cristiano Ronaldóval a kezdőcsapatában utazott a Manchester United az Arsenalhoz. A londoniak Tavares góljával már a 3. percben vezetést szereztek, bő fél óra után pedig már kettővel mentek, miután Saka is eredményes volt 11-esből.

Ronaldo ezt követően hamar szépített, ezzel megszerezte 100. PL-gólját, és ő lett az első játékos, aki az angol és a spanyol élvonalban is eljutott a 100-as álomhatárig. A második játékrész elején egyenlíthetett is volna az MU, de Fernandes büntetőt rontott, az Arsenal pedig ezt nem sokra rá kihasználta, Xhaka révén bebiztosította győzelmét (3-1).

A találkozó 7. percben újra megható jeleneteket láthattunk, amikor Ronaldo iránti tiszteletük jeléül az Arsenal szurkolói is megtapsolták a portugál klasszist.