Premier League: Nyert a West Ham, így bennmaradt az angol élvonalban - videó

A West Ham United kiesési rangadón 3-1-re legyőzte a vendég Watfordot az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának zárómérkőzésén pénteken.
Csakfoci Admin 2020. július 17., péntek 23:07
A West Ham United kiesési rangadón 3-1-re legyőzte a vendég Watfordot az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának zárómérkőzésén pénteken.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. július 17., péntek 23:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!
West Ham-Watford 3-1 (Antonio 6., Soucek 10., Rice 36., ill. Deeney 49.)

A találkozón a hazaiak a 36. percben már 3-0-ra vezettek, az előző két fordulóban győztes vendégek a második félidőben csak szépíteni tudtak.

Két fordulóval a Premier League zárása előtt a WHU hat pontra van a már kieső helyen álló Bournemouth, Aston Villa párostól, és hárommal ellépett a most legyőzött Watfordtól. (MTI)

Összefoglaló

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz