Premier League: Nyert a West Ham, így bennmaradt az angol élvonalban - videó

A West Ham United kiesési rangadón 3-1-re legyőzte a vendég Watfordot az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának zárómérkőzésén pénteken.
Csakfoci Admin 2020. július 17., péntek 23:07
A West Ham United kiesési rangadón 3-1-re legyőzte a vendég Watfordot az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának zárómérkőzésén pénteken.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. július 17., péntek 23:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!
West Ham-Watford 3-1 (Antonio 6., Soucek 10., Rice 36., ill. Deeney 49.)

A találkozón a hazaiak a 36. percben már 3-0-ra vezettek, az előző két fordulóban győztes vendégek a második félidőben csak szépíteni tudtak.

Két fordulóval a Premier League zárása előtt a WHU hat pontra van a már kieső helyen álló Bournemouth, Aston Villa párostól, és hárommal ellépett a most legyőzött Watfordtól. (MTI)

Összefoglaló

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz