Premier League: Mourinho és a Tottenham nyerte a londoni derbit - videó

Az angol Premier League 35. fordulójának londoni rangadóján a Tottenham Hotspur 2-1-re legyőzte hazai pályán az Arsenalt, ezzel megelőzte a tabellán is riválisát.
Dudás Gábor 2020. július 12., vasárnap 19:25
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 12., vasárnap 19:25

Pedig a 16. percben, a francia Lacazette góljával még az Ágyúsok szerezték meg a vezetést, de a dél-koreai Son Heung-min gyorsan egyenlített. Egy-kapufa, majd egy hatalmas Lloris-bravúr is tarkította a fővárosi rangadót, amely aztán a 81. percben dőlt el: Alderweireld fejelt a kapuba Son szögletét követően.

2-1-s sikerével a Tottenham legyőzte és megelőzte nagy riválisát a Premier League táblázatán, jelenleg a Spurs a 8., az Arsenal a 9.

Premier League, 35. forduló:

Tottenham Hotspur – Arsenal 2-1 (Son 19., Alderweireld 81., ill. Lacazette 16.)

Wolverhampton Wanderers – Everton 3-0 (Jiménez 47. – 11-esből, Dendoncker 46., Diogo Jota 74.)

Aston Villa – Crystal Palace 2-0 (Trezeguet 49., 59.)

20:00: Bournemouth – Leicester City

Soroksár
Kékesi Alexander meghosszabbítja nyáron lejáró szerződését, így újabb 2 évre kötelezte el magát Soroksárra.
Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)