Premier League: Még Bale nélkül, mesternégyessel hengerelt a Tottenham - videók

A Tottenham Hotspur Szon Hung Min mesternégyesével 5-2-re nyert a Southampton otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 2. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
Dudás Gábor 2020. szeptember 20., vasárnap 17:29
A Tottenham Hotspur Szon Hung Min mesternégyesével 5-2-re nyert a Southampton otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 2. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 20., vasárnap 17:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A hazaiak szerezték meg a vezetést, de a vendégek dél-koreai támadójuk révén még a szünet előtt egyenlíteni tudtak. Szon aztán a fordulás után még hárommal növelte góljai számát, majd a hajrában még Harry Kane is betalált. A végeredményt southamptoni részről a duplázó Danny Ings állította be büntetőből.

Az észak-londoni együttes az első körben kikapott, azaz a mostani volt az első sikere az új bajnoki idényben. (MTI)

Premier League, 2. forduló:

Southampton - Tottenham Hotspur 2-5 (Ings 32., 90. - a másodikat 11-esből, ill. Son 47., 47., 64., 73., Kane 82.)

Newcastle United - Brighton 0-3 (Maupay 4., 7. - az elsőt 11-esből, Connolly 83.) - piros lap: Bissouma (Brighton 89.)

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz