Premier League: Az Arsenal bravúrja és Gareth Bale nagy meccse - videók

Az Arsenal meglepetésre 3-1-re nyert a harmadik helyezett Leicester City vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Dudás Gábor 2021. február 28., vasárnap 17:15
Szerző: Dudás Gábor 2021. február 28., vasárnap 17:15

A londoniak legutóbb 2015 szeptemberében nyertek bajnoki meccset Leicesterben, azóta egy döntetlen mellett háromszor kikaptak vendégként.

A városi rivális Tottenham nem sokkal később a duplázó és egy gólpasszt is kiosztó Gareth Bale vezetésével 4-0-ra kiütötte hazai pályán a Burnley együttesét. A Spurs ezzel jelenleg a 8., két ponttal megelőzve a 10. pozíciót elfoglaló Arsenalt.

Premier League, 26. forduló:

Tottenham – Burnley 4-0 (Bale 2., 55., Kane 15., Lucas 31.)

Leicester City – Arsenal 1-3 (Tielemans 6., ill. D. Luiz 39., Lacazette 47. – 11-esből, Pépé 52.)

Crystal Palace – Fulham 0-0

17:30: Chelsea – Manchester United

20:15: Sheffield United – Liverpool