Fotó: twitter.com/manutd
Az Aston Villa elleni hazai vereséget követően ezúttal az Evertont sem tudta legyőzni a Manchester United.
A Manchester United hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott az Evertonnal az angol labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának szombati nyitómérkőzésén. Ezzel az eredménnyel a két gárda a második és a harmadik helyet foglalja el a tabellán, azonban riválisaik előtt ott a lehetőség az előzésre.
A találkozón csak a kispadon kezdett Cristiano Ronaldo, aki végül az 57. percben lépett pályára, ez pedig a 200. angol bajnokija volt.
Premier League, 7. forduló:
Manchester United-Everton 1-1 (Martial 43., ill. Townsend 65.)
A meccs összefoglalója
Átigazolások
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Szentlőrinc
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcsot Szentlőrincre adta kölcsön a Csíkszereda.
Mezőkövesd
Lőrinczy hosszabbított
2028-ig szerződését hosszabbított az NB II-ben szereplő Mezőkövesd Zsóry FC középpályása, Lőrinczy Attila.