WEST BROMWICH, ENGLAND - OCTOBER 28: Raheem Sterling of Manchester City scores his sides third goal during the Premier League match between West Bromwich Albion and Manchester City at The Hawthorns on October 28, 2017 in West Bromwich, England. (Photo by Nigel Roddis/Getty Images)

PL: Szoros meccset játszott a Chelsea, fordítania kellett az Arsenalnak – videó

A Premier League szombat délutáni mérkőzésein nem történt nagy meglepetés. A Manchester City idegenben, a Liverpool és az Arsenal pedig otthon gyűjtötte be a három pontot.
admin 2017. október 28., szombat 20:55
Szerző: admin 2017. október 28., szombat 20:55

A Premier League utolsó szombati mérkőzésén a címvédő Chelsea a Bournemouth otthonában vendégszerepelt, és Hazard 51. percben szerzett góljának köszönhetően begyűjtötte a három pontot.

Délután játszották:

A Manchester City találkozóján az első negyedórában három gól is esett, hiszen Sane találatára Rodriguez tudott válaszolni, majd Fernandinho gólja ismét a manchesterieket juttatta előnyhöz. A 64. percben Sterling is betalált a vendégeknél, amire már csak a 92. percben tudott Phillips válaszolni. Újabb győzelmével továbbra is magabiztosan vezeti az angol bajnokságot a manchesteri csapat.

Megizzadt az Arsenal a Swansea ellen, hiszen a félidőben még hátrányban voltak Arséne Wenger játékosai. A második játékrészben azonban Kolasinac és Ramsey góljaival megfordította a találkozót a londoni gárda.

A Liverpool magabiztosan tartotta otthon a három pontot, míg a Stoke idegenben aratott fontos győzelmet. A Crystal Palace a 97. percben mentett pontot a West Ham ellen.

Premier League 10. forduló eredményei

Arsenal – Swansea 2-1 (Kolasinac 51., Ramsey 58. ill. Clucas 22.)

Crystal Palace – West Ham 2-2 (Milivojevic 50. – tizenegyesből, Zaha 97. ill. Chicharito 31., Ayew 43.)

Liverpool – Huddersfield 3-0 (Sturridge 50., Firmino 58., Wijnaldum 75.)

Watford – Stoke 0-1 (Fletcher 16.)

West Brom – Manchester City 2-3 (Rodriguez 13., Phillips 92. ill. Sane 10., Fernandinho 15., Sterling 64.)

Korábban játszották

Manchester United – Tottenham 1-0

Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.
Figyelmeztetés a légiósoknak
Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.